Kurumsal

Bir çok marka, geniş dağıtım ağı, kaliteli hizmeti ve profesyonel kadrosu ile toptan gıda sektörünün öncü firmalarından Palette Pastacılık müşterilerine daha kaliteli hizmet sunabilmek adına günden güne ürün portföyünü geliştirmektedir.

Hızlı teslimat ve maksimum ürün çeşitliliği ile birlikte müşterilerimizin talep ettiği her noktada olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Uluslararası kabul edilmiş standartları, müşteri memnuniyetini ilke edinip; kendini yenilikçi ve mükemmeliyetçi olmaya adamış, sektörde ki üretim ve dağıtım alanında lider kuruluş olmaktır.

Ayrıca yerel markaların ürünlerinin satış dağıtım hizmetlerini en iyi şekilde yapma yolunda ilerlemeye devam etmek ve sektördeki yerini korumaktır.

Vizyonumuz

Ürettiğimiz ve satışını yaptığımız ürünler ile sektörde lider olup bu konuda ülkemizin en iyisi konumuna gelmek.

Kalite Politikamız

Palette Pastacılık Gıda San Tic Aş. 20 yılı aşkın sektör tecrübesiyle Pastane, Fırın, Otel ve Restaurant müşterilerine hizmet etmektedir.

Sektör ihtiyaçlarının tümünü karşılayacak ürün yelpazesine sahip olan firmamız, her geçen gün stok ve ürün çeşitliliği olarak kendini geliştiriyor.

Öncelik müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet olarak yola çıkan Palette Pastacılık müşterilerini önemsiyor satış öncesi ve sonrası müşterilerine tam destek sağlıyor.

Ticari faaliyetinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışa sahip bakış açımızla, tedarikçileri ve bayisi olduğumuz markalar ile hızlı çözümler üreterek beklentilere yerinde ve doğru çözümler sunmaktayız. Sektörde yaşanan gelişmeleri takip ederek; sahip olduğumuz misyon ve vizyona uygun şekilde uygulamalarımıza yansıtmaktayız.

Hedefimiz hizmet kalitesinden, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sektörümüzde devam etmektir.